Love yourself!

20:01

www.tumblr.com


Nemyslím to tak, že by si každý nutně měl zvyšovat ego na všem, co je k mání, ale všichni by měli mít rádi především sebe! Pak budete spokojení! 

Mám velkej zadek, vlnitý vlasy a jak se to vůbec chovám? Žádnej chlap mě nebude chtít a co potom!? Panebože, jsem tak odporná!

Ne, ne a ještě jednou NE! 

Tohle je špatně, ale i přes to se s tím každá asi třetí žena či dívka potýká. Neustále jsme s něčím nespokojený a co já vím, může za to třeba to, že máme tlustý nohy. 
Neustále každá sledujeme dění na instagramu, twitteru a tak dále. A je to vůbec dobře? Lidé tam sdílejí své, v uvozovkách, dokonalé životy, těla a všechno. Honba za co největším počtem lajků a followerů, lžete samy sobě pokud s tím nesouhlasíte! 
Netvrdím tady, že já to sama nedělám, protože dělám, jsem ovečka. Sice si nefotím každé jídlo ani outfit, jako správná blogerka, ale jo, i já sleduji dokonalé životy neméně dokonalých lidí. Jenže tady je ten problém, dokonalost prostě neexistuje a dozvíme se to dřív nebo později stejně tak, jako s Ježíškem.


Na rovinu chci podotknout, že tímhle nechci nikoho urazit, věřte, že ne. Všechno to píšu jen proto, že když se třeba ve škole ohlédnu přes rameno, každý si s někým šeptá o tom, co kdo má a kolik má peněz, jaké má fotky na instagramu a co za blbost to včera tweetnul. Nutno podotknout, že ve škole máme uniformy, což by mělo eliminovat závit, jenže bohužel, jsme Češi. 


Jasně, ono je často dost těžké mít se rád, protože slýcháme na sebe různé pomluvy a že z nás nikdy nic nebude, protože čtyřka z češtiny není úplně k světu. Většina lidí se jistě už setkala i se šikanou a dívky jsou na tom, dle mého, o něco hůř. Nejlepší  řešení, mnou osvědčené, je úsměv. Danému člověku to musíte nechat sežrat. Uvědomit si, že nejste špatní. 


www.tumblr.com

Zrovna dneska jsem seděla ve vlaku, na sedadle jsem měla tašku, mířila jsem domů v docela dobrém rozpoložení. Asi na druhé zastávce přišla nějaká postarší žena s pánem. "Dej tu tašku pryč!" štěkla na mě ta paní. Já jsem se na ní podívala a nevěřila jsem svým uším. "Ty asi nejsi moc inteligentní, jinak bys to pochopila! My si tady hodláme sednout!"pokračovala. Byla zlá. Zeptala jsem se, jestli poprosí, ale to už sahala na mou kabelku, tak tak jsem ji stihla vytrhnout...


Kdyby se mi to stalo někde venku, rozhodně bych si to líbit nenechala, ale nechtěla jsem tam paní poučovat o slušném chováním ve vagónu plném lidí.Já jsem se už naučila si věci nebrat k srdci, dřív bych kvůli tomu třeba ani nemohla usnout. 


Lidé jsou různí, citlivý, arogantní, milí, usmívají se nebo se mračí. Existuje tolik povah, způsobů chování a vlastností. A ano, jde to změnit. Jenže za jakou cenu? Pokud budete chtít odstranit jednu zlou vlastnost, musíte se vlastně od základu změnit, protože všechno na sebe navazuje. Chovejte se tak, aby vám to bylo pohodlný a plňte si své sny, ať je to, co je to.


Pokud se se syndromem ovečky také potýkáte, záleží na tom, jak moc jste s tím spokojení a jestli s tím chcete něco dělat. 

To je vše. :)
Mějte se hezky, milujte se a pracujte na tom, aby jste se sebou byli na plno spokojení!

You Might Also Like

0 commentaries

Popular Posts

Follow me

New post

oatmeal recipe ideas