Getting ready for Christmas

15:04

Follow my blog with Bloglovin


Výsledek obrázku pro winter
google obrázkyJe tu podzim a s ním přichází i taková ta pomalu vánoční atmosféra. Upřímně, já to mám ráda, i přes to, že tento čas nejraději sleduji za oknem. K Vánocům mi nevyhnutelně patří jídlo, bez toho si zimní svátky neumím představit a myslím, že nejsem jediná. :)

1. Nesmí chybět přípitek! 

Neťuknout si před jídlem si s rodinou sklenicí dobrého šampaňského je hřích. Samozřejmě šampaňské není povinností, může to být klidně ji jablečný džus, důležité je to cinknutí a vědomí toho, že tento den je trochu slavnostnější.

2. S kaprem nebo bez kapra?

Pro někoho je to tradice, ale já si raději dám trochu lepší rybu. U nás je oblíbený losos, ale letos si trochu brousím zuby na Pražmu. Chci tím říct, že se nemusíme držet stereotypů, ale naopak, občas věci udělat neobyčejnými je fajn. :)

3. Neodmyslitelná sladká tečka.

Dezerty a cukroví - miluji! Myslím, že i pokud třeba někdo cvičí nebo si nějakým jiným způsobem zakládá na postavě a životnímu stylu, měl by odhodit diety a tak dále a prostě se kompletně nacpat. (Mimo to, sladké pochoutky se dají vytvořit i zdravé.)
By the way, co třeba cupcakes s vánočními košíčky?

4. Dárky

Říkáte si, že by tenhle článek měl být o jídle? Taky že jo! Proč někoho neobdarovat třeba poukazem na jidlo M&S, nebo rezervací v super restauraci nebo třeba jen nutellou? Pamatujte, že i maličkost potěší!!!

5. Půst

"Tati, a bude mít to prasátko i zahnutý zuby nahoru? Když vydržíš, budou i zuby."
To asi všichni známe ne? Co do upřímnosti, já tuhle tradici nějak nedodržuji, ale nevidím v tom nic špatného, takže proč ne, že?


You Might Also Like

0 commentaries

Popular Posts

Follow me

New post

oatmeal recipe ideas