when i have no inspiration

17:11

flowers, white, and magazine image
www.weheartit.com

Určitě se vám také stává, že máte občas den, týden nebo třeba měsíc, kdy vám chybí inspirace a chuť pracovat nebo cokoliv dělat? Jestli se vám to nestává, jste pro mě dokonalý člověk a máte můj obdiv. Ne že by se mi to stávalo často, ale sem tam člověk tu náladu nenáladu prostě má. Já se to snažím vždycky rychle vyřešit, protože jsem ráda aktivní a nebaví mě nic nedělání. V tomto článku najdete moje typy, jak se s tím vlastně vždycky poperu. Co děláte vy, když vás přepadne taková melancholie?

1. Music

Abych pravdu řekla, hudba pro mě není na úplném denním pořádku, protože vlastně celý den s někým jsem a není čas. Každopádně, když mi moje kreativita dá výpověď, snažím se urvat si chvíli pro sebe a poslechnout si nějaký song, který je nejlépe veselý a impulzivní. 
Teď hodně poslouchám Howling at the Moon (moje láska k cestování!!!) a playlist TGIF na Spotify. 

2. Pictures

Většinou na Instagramu, ale občas i na Pinterestu, projíždím hezké fotky, které mi vnuknou myšlenku, co bych si mohla třeba v pokoji změnit nebo tak. Tím načerpám šílené množství energie a inspirace. 

3. Foodporn

Jakožto milovník jídla ráda vidím hezky upravené a hlavně chutné jídlo. Miluji hlavně ovoce, tudíž si při té ne moc inspirativní chvilce ráda smlsnu třeba na ovesné kaši s ovocem, nebo smootie bowl. Když je nejhůř a v lednici nic neni, koukám se na MasterChef česko (haha).

4. Lifestyl blogy

Klasika, to děláme snad asi všechny ne? 
Čerpám tím inspiraci od lidí, kteří ji mají. Jestli můžu nějaký blog doporučit, je to Veshion life, kde najdete články plné obrázků a hlavně se i přiučíte anglicky, neboť celý web je i v angličtině! :)

5. Events / travelling

To asi mluví za vše. Jít někam mezi lidi nebo vycestovat. Nemusí to být nutně za hranice nebo někam daleko, stačí místo, kde jste nikdy nebyli, to je to kouzlo, objevit něco nového. Někde v okolí chystá  ples, výstava nebo kurz vaření? Neváhejte a honem do toho! Je to možnost poznat nové lidi a trochu se pobavit. :)


You Might Also Like

1 commentaries

  1. Ell: K tomuhle článku asi není co dodávat, podobně to má většina z nás :) A díky za tip na ten lifestyle blog, určitě se mrknu. A k těm obrázkům - já a Ami jsme absolutně závislé na WeHeartIt, rozhodně vyzkoušej :)
    A musím se ti přiznat, i když to nesouvisí moc s článkem, tak teď jsem se rozhodla zkusit jednu vánoční výzvu, protože zbožňuju tyhle svátky. Jsem vážně zvědavá, protože k tomu chci i psát na blog každý den kraťoučké článečky, aby to nebyla jen suchá fotka (důkaz o splnění denní výzvy). Kdybys chtěla, můžeš to taky zkusit, budeme porovnávat :) Drž mi palce a když tak se mrkni, první denní výzvu jsem už dneska splnila ;)

    OdpovědětVymazat

Popular Posts

Follow me

New post

oatmeal recipe ideas